Flaskelandet 200 ml glasflaske 'Cube', firkantet, åbning: PP 28
Artikel nummer : 100030780
200 ml glasflaske 'Cube', firkantet, åbning: PP 28
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
21,67 kr.
30
21,00 kr.
3%
60
20,32 kr.
6%
105
19,87 kr.
8%
255
16,21 kr.
25%
405
15,69 kr.
27%
750
15,24 kr.
29%
1.232
13,00 kr.
40%
Intet valgt
Enhedspris: 21,67 kr. 21,67 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Den dekorative 200 ml 'Cube'-flaske af glasklart glas har en skruehætte i halsen (PP 28) og er kendetegnet ved sit terningformede design. Dens fantastiske kvalitet og tykke bund gør den til en perfekt flaske til likører, spiritus, olier og aromatiske essenser. Glasflasken tåler opvaskemaskine, er kulde- og varmebestandig og perfekt til mikrobølgeovn og ovn.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 215 ml |
| Bred | 72,1 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 100,2 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 494 , 507 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | PP 28 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Den dekorative 200 ml 'Cube'-flaske af glasklart glas har en skruehætte i halsen (PP 28) og er kendetegnet ved sit terningformede design. Dens fantastiske kvalitet og tykke bund gør den til en perfekt flaske til likører, spiritus, olier og aromatiske essenser. Glasflasken tåler opvaskemaskine, er kulde- og varmebestandig og perfekt til mikrobølgeovn og ovn.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 215 ml |
| Bred | 72,1 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 100,2 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 494 , 507 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | PP 28 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























