Flaskelandet 200 ml glasflaske 'Dama Triangolore', trekantet, åbning: prop
Artikel nummer : 100019730
200 ml glasflaske 'Dama Triangolore', trekantet, åbning: prop
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
20,48 kr.
20
19,88 kr.
2%
50
19,35 kr.
5%
100
18,98 kr.
7%
200
15,47 kr.
24%
405
14,87 kr.
27%
910
14,50 kr.
29%
1.820
12,40 kr.
39%
Intet valgt
Enhedspris: 20,48 kr. 20,48 kr.
Ikke længere tilgængelig
200 ml 'Triangolore' er en trekantet og slank flaske.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 215 ml |
| Bred | 62 mm |
| Form - Basisområde | Trekantet |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 320 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 350 , 357 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
200 ml 'Triangolore' er en trekantet og slank flaske.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 215 ml |
| Bred | 62 mm |
| Form - Basisområde | Trekantet |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 320 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 350 , 357 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.
























