Flaskelandet 200 ml glasflaske 'Passion', åbning: kork

Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
'Passion' er en elegant 200 ml glasflaske i hjerteform med et design, der er både legende og minimalistisk. Den egner sig som gave til Valentinsdag eller som bryllupsgave.
Bemærk venligst: Af juridiske årsager må den ikke bruges til markedsføring af spiritus.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bred | 33 mm |
| Form - Basisområde | Hjerte |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 132 , 135 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 344 , 350 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
'Passion' er en elegant 200 ml glasflaske i hjerteform med et design, der er både legende og minimalistisk. Den egner sig som gave til Valentinsdag eller som bryllupsgave.
Bemærk venligst: Af juridiske årsager må den ikke bruges til markedsføring af spiritus.
| Bind | 200 ml |
|---|---|
| Bred | 33 mm |
| Form - Basisområde | Hjerte |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 132 , 135 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 344 , 350 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























