Flaskelandet 212 ml firkantet glas 'Ikarus', åbning: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Artikel nummer : 100016740
212 ml firkantet glas 'Ikarus', åbning: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
13,30 kr.
21
12,78 kr.
3%
63
12,48 kr.
6%
105
12,11 kr.
8%
357
9,86 kr.
25%
714
9,57 kr.
28%
1.428
9,19 kr.
30%
2.856
7,92 kr.
40%
Intet valgt
Enhedspris: 13,30 kr. 13,30 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Firkantet designer glas, 212 ml. Førsteklasses glas til førsteklasses indhold. Fremstillet i Italien. Volumen 212 ml. Låg. Fås med et ekstra dybt, sølvfarvet skruelåg.
| Bind | 212 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 244 ml |
| Bred | 67 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 85 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 190 , 200 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | TO 63 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Firkantet designer glas, 212 ml. Førsteklasses glas til førsteklasses indhold. Fremstillet i Italien. Volumen 212 ml. Låg. Fås med et ekstra dybt, sølvfarvet skruelåg.
| Bind | 212 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 244 ml |
| Bred | 67 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 85 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 190 , 200 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | TO 63 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























