Flaskelandet 230 ml konisk sylteglas, åbning: Twist-Off (TO 82)

Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Opdag det 230 ml koniske opbevaringsglas med praktisk twist-off låg. Ideelt til opbevaring af marmelade, honning eller pølse. Med sin runde form er det ikke kun funktionelt, men også en stilfuld glasbeholder til dine sylteprojekter. Perfekt til ethvert køkken!
| Bind | 230 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 230 ml |
| Diameter - Udenfor | 77,5 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 67 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 135 , 141 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Opdag det 230 ml koniske opbevaringsglas med praktisk twist-off låg. Ideelt til opbevaring af marmelade, honning eller pølse. Med sin runde form er det ikke kun funktionelt, men også en stilfuld glasbeholder til dine sylteprojekter. Perfekt til ethvert køkken!
| Bind | 230 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 230 ml |
| Diameter - Udenfor | 77,5 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 67 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 135 , 141 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























