Flaskelandet 250 ml sturzglas, åbning: twist-off (TO 82)
Artikel nummer : 100008990
250 ml sturzglas, åbning: twist-off (TO 82)
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
5,60 kr.
30
5,46 kr.
2%
60
5,38 kr.
3%
105
5,23 kr.
6%
255
4,18 kr.
25%
510
4,04 kr.
27%
1.005
3,89 kr.
30%
2.873
3,29 kr.
41%
Intet valgt
Enhedspris: 5,60 kr. 5,60 kr.
Ikke længere tilgængelig
250 ml cylindrisk sylteglas, åbning: Twist-off (TO 82)
| Bind | 250 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 250 ml |
| Diameter - Udenfor | 77,3 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 68,5 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 145 , 148 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
250 ml cylindrisk sylteglas, åbning: Twist-off (TO 82)
| Bind | 250 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 250 ml |
| Diameter - Udenfor | 77,3 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 68,5 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 145 , 148 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























