Pasabahce 300 ml drikkeglas 'Casablanca', glas
Artikel nummer : 100003800
300 ml drikkeglas 'Casablanca', glas
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
24,96 kr.
10
24,06 kr.
3%
20
23,47 kr.
5%
50
22,87 kr.
8%
100
18,61 kr.
25%
200
18,01 kr.
27%
Intet valgt
Enhedspris: 24,96 kr. 24,96 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Volumen, fyldt til randen: 300ml. Dette glas kan forsynes med tryk i henhold til dine helt individuelle ønsker, vel forudsat en mindste bestillingsmængde på 130 stk. Kvalitet fra RASTAL.
| Bind | 300 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 355 ml |
| Diameter - Udenfor | 83 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyrkiet |
| Højde | 122 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 350 g |
| Farve | Klar |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Volumen, fyldt til randen: 300ml. Dette glas kan forsynes med tryk i henhold til dine helt individuelle ønsker, vel forudsat en mindste bestillingsmængde på 130 stk. Kvalitet fra RASTAL.
| Bind | 300 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 355 ml |
| Diameter - Udenfor | 83 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyrkiet |
| Højde | 122 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 350 g |
| Farve | Klar |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.


