CARRY Bottles CARRY ærme, tekstil, magnolie
Artikel nummer : 100033690
CARRY ærme, tekstil, magnolie
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
218,06 kr.
20
211,19 kr.
3%
50
205,13 kr.
5%
100
199,75 kr.
8%
250
195,05 kr.
10%
500
189,59 kr.
13%
1.000
184,88 kr.
15%
2.500
180,25 kr.
17%
Intet valgt
Enhedspris: 218,06 kr. 218,06 kr.
Ikke længere tilgængelig
CARRY Sleeve, tekstil, magnolie
| Bind | 700 ml |
|---|---|
| Diameter - Udenfor | 80 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 210 mm |
| Materiale | Filt |
| Vægt | 55 g |
| Farve | Violet |
| Producent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
CARRY Sleeve, tekstil, magnolie
| Bind | 700 ml |
|---|---|
| Diameter - Udenfor | 80 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 210 mm |
| Materiale | Filt |
| Vægt | 55 g |
| Farve | Violet |
| Producent | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.












