Flaskelandet Dækskive til 150 ml 'Bianca', PP-plast, hvid
Artikel nummer : 100000080
Dækskive til 150 ml 'Bianca', PP-plast, hvid
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
1,87 kr.
20
1,79 kr.
4%
50
1,64 kr.
12%
100
1,57 kr.
16%
250
1,42 kr.
24%
500
1,35 kr.
27%
1.000
1,27 kr.
32%
2.500
1,20 kr.
35%
Intet valgt
Enhedspris: 1,87 kr. 1,87 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Dækskive til 150 ml 'Bianca', PP-plast, hvid
| Diameter - Udenfor | 72,2 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | EU |
| Højde | 3,2 mm |
| Materiale | PP |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 5 g |
| Farve | Hvid |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Dækskive til 150 ml 'Bianca', PP-plast, hvid
| Diameter - Udenfor | 72,2 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | EU |
| Højde | 3,2 mm |
| Materiale | PP |
| Udskrivbar | Nej |
| Vægt | 5 g |
| Farve | Hvid |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.






















