Flaskelandet Skruelåg med klapled, PP-plast, hvid, til åbning: 24/410

Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
| Diameter - Udenfor | 26,9 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | EU |
| Højde | 22,2 mm |
| Materiale | PP |
| Vægt | 3,6 g |
| Farve | Hvid |
| Mundingsstørrelse | 24/41 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
| Diameter - Udenfor | 26,9 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | EU |
| Højde | 22,2 mm |
| Materiale | PP |
| Vægt | 3,6 g |
| Farve | Hvid |
| Mundingsstørrelse | 24/41 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login

Skruelåg med klapled – sikkert, praktisk og stilfuldt
Produktserien „Skruelåg med klapled“ fra produktlinjen GPI 410 fra Flaschenland imponerer med sit robuste og funktionelle design i højkvalitets PP-plast. Hovedfunktionen ved disse låg er det praktiske klapled, som sikrer nem håndtering og pålidelig lukning. Lågene er specielt designet til åbninger med størrelsen 24/410 og kendetegnes ved deres kuldebestandige, UV-bestandige samt opvaskemaskineegnede materialekvalitet. Den hvide PP-plast giver et tiltalende udseende og høj modstandsdygtighed over for miljøpåvirkninger. Skruelågene er en del af produktfamilien „Runde låg“ og tilbyder gennem deres præcise design en sikker forsegling og lang levetid.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























