Flaskelandet 100 ml glasflaske 'Cube', kvadratisk, guld, åbning: kork

Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
| Bind | 100 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 118 ml |
| Bred | 58 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 79 , 118 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 265 , 278 g |
| Farve | Guld |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
1 anmeldelse
4. februar 2025 13.48
Edel und hochwertig – top!
Ich habe die 100 ml Glasflasche Cube in Schwarz bestellt und bin sehr zufrieden. Die Flasche wirkt durch die matte Oberfläche und die quadratische Form richtig hochwertig. Perfekt, wenn man etwas Selbstgemachtes verschenken möchte. Würde ich auf jeden Fall wieder kaufen.
| Bind | 100 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 118 ml |
| Bred | 58 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 79 , 118 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 265 , 278 g |
| Farve | Guld |
| Mundingsstørrelse | ⌀ 16 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
1 anmeldelse
4. februar 2025 13.48
Edel und hochwertig – top!
Ich habe die 100 ml Glasflasche Cube in Schwarz bestellt und bin sehr zufrieden. Die Flasche wirkt durch die matte Oberfläche und die quadratische Form richtig hochwertig. Perfekt, wenn man etwas Selbstgemachtes verschenken möchte. Würde ich auf jeden Fall wieder kaufen.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























