Flaskelandet 314 ml firkantet glas 'Funny', åbning: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Artikel nummer : 100029350
314 ml firkantet glas 'Funny', åbning: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
11,36 kr.
24
10,99 kr.
3%
72
10,69 kr.
5%
120
10,46 kr.
7%
216
8,59 kr.
24%
504
8,29 kr.
27%
1.008
7,92 kr.
30%
2.125
6,80 kr.
40%
Intet valgt
Enhedspris: 11,36 kr. 11,36 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
314 ml kvadraktisk glas 'Funny', åbning: Deep-twist-off (DTO 58)
| Bind | 314 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 314 ml |
| Bred | 60,3 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 127,7 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 235 , 240 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | TO 58 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
314 ml kvadraktisk glas 'Funny', åbning: Deep-twist-off (DTO 58)
| Bind | 314 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 314 ml |
| Bred | 60,3 mm |
| Form - Basisområde | Kvadratisk |
| Fremstillingsland | Italien |
| Højde | 127,7 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 235 , 240 g |
| Farve | Klar |
| Mundingsstørrelse | TO 58 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























