Flaskelandet 720 ml konservesglas II, åbning: Twist-Off (TO 82)
Artikel nummer : 100040620
720 ml konservesglas II, åbning: Twist-Off (TO 82)
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
6,50 kr.
20
6,28 kr.
3%
50
6,05 kr.
6%
100
5,98 kr.
7%
250
4,86 kr.
25%
500
4,78 kr.
26%
1.000
4,48 kr.
31%
2.212
3,89 kr.
40%
Intet valgt
Enhedspris: 6,50 kr. 6,50 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Det store 720 ml glas er alsidigt til gourmetprodukter af enhver art - uanset om det er syltede grøntsager eller frugt, saltlage eller andre konserverede fødevarer. Konservesglasset med twist-off mundstykke (TO 82) tåler opvaskemaskine, er kulde- og varmebestandigt og perfekt til mikroovn og ovn.
| Bind | 720 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 720 ml |
| Diameter - Udenfor | 90 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 142,1 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 280 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Det store 720 ml glas er alsidigt til gourmetprodukter af enhver art - uanset om det er syltede grøntsager eller frugt, saltlage eller andre konserverede fødevarer. Konservesglasset med twist-off mundstykke (TO 82) tåler opvaskemaskine, er kulde- og varmebestandigt og perfekt til mikroovn og ovn.
| Bind | 720 ml |
|---|---|
| Bind - Fuld Grænse | 720 ml |
| Diameter - Udenfor | 90 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 142,1 mm |
| Materiale | Gennemsigtigt glas |
| Udskrivbar | Ja |
| Vægt | 280 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.























