Westmark Hældetud Inox fløjlsrand, rustfrit stål, sølv
Artikel nummer : 100018520
Hældetud Inox fløjlsrand, rustfrit stål, sølv
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
43,42 kr.
10
42,07 kr.
3%
20
40,80 kr.
6%
50
39,91 kr.
8%
100
32,66 kr.
24%
200
31,46 kr.
27%
Intet valgt
Enhedspris: 43,42 kr. 43,42 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' lavet af rustfrit stål og sort polykork til særligt præcis dosering af væsker.
Egnet til flaskehalse fra 17,0 til 20,0 mm.
| Diameter - Udenfor | 29 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 102 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Vægt | 10 g |
| Farve | Sølv |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' lavet af rustfrit stål og sort polykork til særligt præcis dosering af væsker.
Egnet til flaskehalse fra 17,0 til 20,0 mm.
| Diameter - Udenfor | 29 mm |
|---|---|
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 102 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Vægt | 10 g |
| Farve | Sølv |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.













