Westmark Doseringstuden 'Auto Pour' 3 cl, PE-plast, klar
Artikel nummer : 100018440
Doseringstuden 'Auto Pour' 3 cl, PE-plast, klar
Tilføjet til notesblok med succes
Din konfiguration

Mængde Pris pr. stk. Opsparing*
1
70,32 kr.
10
68,15 kr.
3%
20
66,14 kr.
5%
50
64,57 kr.
8%
100
52,76 kr.
24%
200
50,97 kr.
27%
Intet valgt
Enhedspris: 70,32 kr. 70,32 kr.
Din opsparing*: %
Leveres straks. Klar til afsendelse inden for: 1-2 dage
Professionel, transparent doseringsudløber 3cl med kugleholdesystem. Bedst egnet til professionel anvendelse.
Egnet til flaskemundinger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Bind | 30 ml |
|---|---|
| Diameter - Udenfor | 39 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 102 mm |
| Materiale | PE |
| Vægt | 23 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
Professionel, transparent doseringsudløber 3cl med kugleholdesystem. Bedst egnet til professionel anvendelse.
Egnet til flaskemundinger fra 17,0 til 21,0 mm.
| Bind | 30 ml |
|---|---|
| Diameter - Udenfor | 39 mm |
| Form - Basisområde | Rund |
| Fremstillingsland | Tyskland |
| Højde | 102 mm |
| Materiale | PE |
| Vægt | 23 g |
| Farve | Klar |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Login
Ingen anmeldelser. Del din indsigt med andre.
*Rabatten angiver besparelsen i forhold til enhedsprisen.
Vigtigt: Hvis låg kan konfigureres, skal disse vælges separat. Sørg for, at de er blevet føjet til din indkøbskurv.












